"Moja kariera w Data Science"

LIVE

DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
ZAPISZ SIĘ

18:00

13 maja 2021

Poznaj prowadzących

Szuka zależności, gdzie inni ich nie widzą. Na co dzień wykorzystuje głównie Python oraz R. Zawodowo pracuje w Data Science Hub w Nestlé. Wdraża modele uczenia maszynowego, by wspierać procesy decyzyjne i produkcyjne w biznesie. Data Science to jego pasja. Laureat konkursów, w których wykorzystywał AI, w tym roku:

• 1 miejsce | Consult-IT Challenge Hackathon

• 3 miejsce | BEST Hacking LeagueW czasie wolnym Inwestor Giełdowy, obecnie tworzy narzędzie do inwestowania fundamentalnego z wykorzystaniem ML. Gdy nie pracuje, to podróżuje. Bartosz pisze również artykuły na Towards Data Science oraz prowadzi bloga batmaja.com.

Expert

Bartosz Szabłowski

Expert

Norbert Ryciak

Data Scientist w SigDelta. Od lat zajmuje się uczeniem maszynowym, a specjalizuje się w obszarze przetwarzania języka naturalnego i sztucznych sieciach neuronowych (deep learning). W 2015 roku ukończył z wyróżnieniem matematykę na Politechnice Warszawskiej o specjalizacji Statystyka Matematyczna i Analiza Danych. Kontynuował rozwój na doktoracie, w ramach którego prowadził badania nad metodami głębokiego uczenia w zastosowaniach związanych z przetwarzaniem tekstów - rozpoznawaniem wydźwięku i analizą składniową. Porzucił karierę naukową na rzecz pracy komercyjnej oraz profesjonalnej pracy dydaktycznej. Prowadzi szkolenia i zajęcia na uczelniach, ale przede wszystkim kieruje Bootcampem Data Science Kodołamacza, na którym kształci przyszłych specjalistów data science.

Czego się dowiesz na webinarze?

Zapraszamy na rozmowę na żywo z Bartoszem Szabłowskim - absolwentem naszego kursu Data Science, który obecnie pracuje jako Data Scientist. Rozmowę z Bartoszem przeprowadzi Norbert Ryciak - opiekun merytoryczny naszego kursu Data Science. Podczas wydarzenia Bartosz odpowie m.in. na takie pytania:

Jak zaczęło się zainteresowanie Data Science?

Jak wyglądały poszukiwania pracy w Data Science?

Co można poradzić osobom, które chcą rozpocząć przygodę z Data Science?

13 maja

18:00

1,5 h

ZAPISZ SIĘ

Więcej powodów do zapisu

Tylko konkrety

Webinary mają wartość merytoryczną. Ucieszymy się jeżeli skorzystasz potem z którejś z naszych usług, ale przede wszystkim chcemy inspirować i przyczyniać się do rozwoju polskiej kadry IT.

Uczymy, bo lubimy.

Nasi eksperci to pasjonaci technologii, dzielący się wiedzą zdobytą w realnych projektach.


Pasja

Podczas webinarów masz możliwość zadawania pytań prowadzącemu

i dyskusji z innymi uczestnikami.

Q&A

Chcesz od razu przejść do konkretów?

Jeżeli nie musimy Cię przekonywać do tej technologii i chcesz szybko i efektywnie

nauczyć się ją wykorzystywać w praktyce, sprawdź program pełnego szkolenia z tego zakresu.

Data Science

Kurs

8 maja 2021

420h

ZOBACZ

Obserwuj nas

Śledź nasze kanały aby nie przegapić wartościowych treści